Консалтинг та вимоги незалежності у аудиті фінансової звітності підприємств

Секція: МСФЗ-звітність: особливості аудиту і аналізу Коментарі (0)
Кількість переглядів:  1,998

Анотація. У тезах проведено аналіз ринку аудиторських послуг, розглянуто поняття “аудиторський супровід” та “аудиторське обслуговування”. Велику увагу було приділено передумовам для забезпечення незалежності на рівні аудиторської фірми і виконання завдання. 

Сьогодні, у зв’язку з евроінтеграційними устрімленнями України відбувається сплеск інтересу до ведення обліку за міжнародними стандартами. Процес адаптації національних стандартів бухгалтерського обліку до Міжнародних стандартів фінансової звітності проходить відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 24 жовтня 2007 року № 911-р «Стратегія застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності на Україні». З 2012 року вступили в дію нові норми Закону “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні”, які поставили за обов’язок публічним акціонерним товариствам, банкам, та підприємствам по видам діяльності, перелік яких встановлений Кабінетом Міністрів України, складати фінансову звітність відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ). Кабінет Міністрів України Постановою N 1223 вніс зміни в Порядок N 419, якими встановлено, що фінансова звітність і консолідована фінансова звітність складаються підприємствами по П(с)БО або МСФЗ відповідно до законодавства[1,2,3]

У цих обставинах у багатьох підприємств виникла гостра необхідність у консалтингу у процесі трансформації та консолідації фінансової звітності складеної відповідно до МСФЗ. Його необхідність обумовлена появою в процесі роботи бухгалтера нетипових, нестандартних невідомих ситуацій та потребою термінового рішення конкретного питання в умовах браком часу, інформації та достатнього рівня кваліфікації для його вирішення.


Продовження публікації доступно тільки зареєстрованим користувачам.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь для отримання доступу. Увага! Реєстрація БЕЗКОШТОВНА!
Автор:   @   3 Вересень 2014 Коментарі (0)

Оцініть публікацію: 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Немає оцінок)
Loading...Loading...

Поділитися!
Коментарі (0)

Коментарів немає. Прокоментуй першим!
Залишити коментар!

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Зв'язатись з автором

Увійдіть, щоб отримати можливість відправити повідомлення автору цієї публікації

Попередня публікація
«
Наступна публікація
»
© 2014 МСФЗ: дослідження, наука, практика, імплементація  
↓